کاغذ حرارتی یا ترمال

صفحه اصلی » کاغذ حرارتی یا ترمال

کاغذ حرارتی یا ترمال خرید از دی جی کالا

پرینترهای فیش زن  برای چاپ نیاز به کاغذ حرارتی یا ژورنال دارند که ما در این مبحث به معرفی انواع کاغذهای ترما ل از نظر رنگ و رنگ چاپ و متراژ می پردازیم.(خرید از دی جی کالا)جنس کاغذهای حرارتی  از نوعی کاغذی است که جوهر داخل آن کدینگ شده است و با حرارت هد نمایان میشود رولها میتوانند سفید با رنگ چاپ مشکی یا آبی و رنگی با  رنگ چاپ مشکی باشند ولی عرضشان ۸۰mm است.

رول رسید مشتری خودپرداز ATM هانسول

۱۸۰,۰۰۰ تومان

رول رسید مشتری خودپرداز NCR هانسول چاپ مشکی داری سایز عرض 79MM و طول 240 متر وبرند هانسول کره  می باشد مغزی آن 25 میلی متر و مناسب انواع ATM های هیوسانگ - بنکیت - GRG می باشد.

 

رول رسید مشتری خودپرداز NCR هانسول

۱۸۰,۰۰۰ تومان

رول رسید مشتری خودپرداز NCR هانسول چاپ مشکی داری سایز عرض 79MM و طول 240 متر وبرند هانسول کره  می باشد مغزی آن 18 میلی متر و مناسب انواع ATM هایNCR می باشد.

 

رول رسید مشتری خودپرداز کینگ تلر kingteler هانسول

۱۸۵,۰۰۰ تومان

رول رسید مشتری خودپرداز کینگ تلر kingteler هانسول چاپ مشکی داری سایز عرض 76MM و طول 240 متر وبرند هانسول کره  می باشد مغزی آن 25 میلی متر و مناسب انواع ATM های کینگ تلر kingteler می باشد.

 

کاغذ پرینتر حرارتی مدل هانسول چاپ آبی

تماس بگیرید
کاغذ پرینتر حرارتی مدل هانسول چاپ آبی داری سایز عرض 8cm و طول 40 متر وبرند هانسول کره  می باشد گرماژ آن 50 گرم و مناسب انواع فیش پرینتر های حرارتی همچون بیکسولون دلتا میوا اسکار سی تی زن و.... .  

کاغذ پرینتر حرارتی مدل هانسول چاپ مشکی

تماس بگیرید
کاغذ پرینتر حرارتی مدل هانسول چاپ مشکی داری سایز عرض 8cm و طول 40 متر وبرند هانسول کره  می باشد گرماژ آن 50 گرم و مناسب انواع فیش پرینتر های حرارتی همچون بیکسولون دلتا میوا اسکار سی تی زن و.... .  

کاغذ پرینتر حرارتی مدل هانسول رنگی چاپ مشکی

تماس بگیرید
کاغذ پرینتر حرارتی مدل هانسول رنگی چاپ مشکی داری سایز عرض 8cm و طول 40 متر وبرند هانسول کره  می باشد گرماژ آن 50 گرم و مناسب انواع فیش پرینتر های حرارتی همچون بیکسولون دلتا میوا اسکار سی تی زن و.... .  

کاغذ موبایل پرینتر مدل حرارتی چاپ مشکی

تماس بگیرید
کاغذ موبایل پرینتر مدل هانسول چاپ مشکی داری سایز عرض 8cm و طول 18 متر وبرند هانسول کره  می باشد گرماژ آن 50 گرم و مناسب انواع موبایل پرینتر های حرارتی همچون بیکسولون دلتا وسیم یوروو سئوو و.... .  
کاغذ حرارتی

کاغذ حرارتی یا ترمال چیست ؟

کاغذ حرارتی مدلی از کاغذهای موجود برای چاپ است که امكان چاپ بدون جوهر را ممکن می کند. خرید از دی جی کالا کاغذ تر مال یا كاغذهاي رولي آن دسته از کاغذ هایی هستند که عرض آنها 80 میلی متر است و در تکنولوژی های چاپ حرارتی استفاده می شود. چاپ روی كاغذ ترمال  خرید از دی جی کالا با تصاویر كاملاً مشخص، قابل اطمینان و سریع همراه است. این نوع فناوری در بخش های مختلف كاربرد دارد. مواد تشكيل دهنده این كاغذ طوري است كه در مواجهه با حرارت ساطع شده از هد پرينتر، فعل و انفعالات شيميايي مخصوصي را از خود نشان مي دهد. خرید از دی جی کالا در حقيقت به نوعي سوخته مي شود تا فرایند چاپ را تکمیل کند. در یک تعریف دیگر باید گفت که كاغذ حرارتی نوعی كاغذ است كه با یك پوشش ویژه امكان چاپ بدون جوهر را فراهم می کند. نتیجه اعمال گرما (از طریق پرینتر چاپ گرمایی) به پوشش کاغذ ترمال، یك تصویر واضح و شفاف بدون نیاز به جوهر یا نوار است
شما دوستان با پیوستن به صفحه اینستاگرام ما می توانیدبا  دیدن فیلم نصب و راه اندازی دستگاه ها و مشخصات و تجزیه و تحلیل انواع کاغذ حرارتی یا ترمال خرید از دی جی کالا با برندهای معتبر جهانی و همچین انواع بارکدخوان و فیش پرینترها و لیبل و ریبون و کاغذ و مواد مصرفی آنها قبل از خرید آشنا گردیدو همچنین با پیوستن به کانال واتساپ فروشگاه میتوانیداز محصولات جدید و قیمت خرید از دی جی کالا  وموجودی روز آنها مطلع گردید. (کاغذ حرارتی چاپ مشکی یا آبی یا رنگی)

فروش عمده حرارتی یا ترمال 

فروش کارتنی کاغذ ترمال

 فروشگاه اینترنتی بیکسلون

مشاوره از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷

ارسال  مشخصات و پیش فاکتور با واتساپ

ارسال کالا با پیک و باربری و پست و تیپاکس

کیفیت را

پایانی

نیست !!!

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.