مغزی ریبون هولدرریبون

صفحه اصلی » مغزی ریبون هولدرریبون

مغزی ریبون هولدرریبون

شفت ریبون پرینتر لیبل زن گودگس GODEX

۶۹۰,۰۰۰ تومان
شفت ریبون پرینتر لیبل زن گودگس GODEX یا هولدر یا نگهدارنده ریبون لیبلزن بیکسلون قطعه است که به عنوان شفت داخلی ریبون های 300 متری به کار می رود و تنظیم حرکت ریبون را بر عهده دارد .

مغزی ریبون پرینتر لیبل زن بیکسولون BIXOLON

۷۹۰,۰۰۰ تومان
مغزی ریبون پرینتر لیبل زن بیکسولون BIXOLON یا هولدر یا نگهدارنده ریبون لیبلزن بیکسلون قطعه است که به عنوان شفت داخلی ریبون های 300 متری به کار می رود و تنظیم حرکت ریبون را بر عهده دارد .

مغزی ریبون هولدرریبون چیست ؟

اگرچه مغزی ریبون را شفت ریبون یا نگهدارنده ریبون یا به عبارتی دیگر هولدر ریبون نیز هم می گویند اما در واقع میله استوانه ای پلاستیکی هست که به تعداد دو عدد در هر دستگاه وجود دارد.

چه کاربردی دارد ؟

این قطعه پلاستیکی در داخل کر ریبون قرار میگیرد تا حرکت ریبون را کنترل و منظم کند بنابراین عدم استفاده از آن باعث عدم حرکت کردن ریبون می گردد به عبارتی دیگر مادگی یا برآمدگی روی آن باعث اتصال ریبون با سیستم دستگاه لیبل زن می گردد و ریبون بدون چروک و صاف روی غلتک وهد قرار می گیرد و بالاخره یک چاپ مناسب را ارایه می دهد .

در صورت استفاده نکردن چه اثراتی دارد!

اثراتی از قبیل : چروک شدن ریبون و پاره شدن ریبون یا آسیب به سنسور کالیبراسیون دستگاه زیرا بر روی هماهنگی دستگاه اثر می گذارد به عبارتی دیگر باعث گیر کردن ریبون در دستگاه می گردد بالاخره می توان گفت آسیب جدی و هزینه گزاف برای دستگاه و مصرف کننده ایجاد می کند !
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.