لیبل یا برچسب یا کاغذپشت چسبدار

پرینترهای لیبلزن برای چاپ نیاز به لیبل و ریبون دارند که ما در این مبحث به معرفی انواع لیبلها یا برچسبها از نظر جنس وتعداد می پردازیم.جنس لیبلها می تواند : از نوع بر چسب کاغذی یا پی وی سی یا بر چسب متال و یا اموال و حرارتی و یا خردشونده باشد و رولها میتوانند تک ردیفه دو ردیفه  سه ردیفه و یا چهار ردیفه یا حتی پنج ردیفه باشند ولی عرضشان حداکثر 11 سانتی متر است 

برچسب لیبل حرارتی ترازو 500 عددی سایز 40-50

۶۳,۰۰۰ تومان
برچسب لیبل حرارتی ترازو 500 عددی سایز 40-50 تک ردیفه از جنس لیبل حرارتی که ابعاد آن 40*50 و در تک ردیف می باشد. در دو نوع تنوع تعداد می باشد که  تعداد لیبل در هر رول از آن  500 عدد و 750  هستند و مناسب تمامی برند ترازو می باشند

برچسب لیبل حرارتی ترازو 750 عددی سایز 40-50

۷۵,۰۰۰ تومان
برچسب لیبل حرارتی ترازو 750 عددی سایز 40-50 تک ردیفه از جنس لیبل حرارتی که ابعاد آن 40*50 و در تک ردیف می باشد. در دو نوع تنوع تعداد می باشد که  تعداد لیبل در هر رول از آن  500 عدد و 750  هستند و مناسب تمامی برند ترازو می باشند

برچسب لیبل زن مدل لیبل PVC سایز 34-51 دو ردیفه

۲۸۵,۰۰۰ تومان
برچسب لیبل زن مدل لیبل PVC سایز 34-51 دو ردیفه از جنس لیبل پی وی سی که ابعاد آن 34*51 و در دو ردیف می باشد. تعداد لیبل در هر رول از آن  3000 عدد  هستند و ریبون مناسب برای چاپ لیبل از جنس وکس_رزین می باشد.

برچسب لیبل زن مدل لیبل کاغذی سایز 30-50 دو ردیفه

۲۱۰,۰۰۰ تومان
برچسب لیبل زن مدل لیبل کاغذی سایز 30-50 دو ردیفه از جنس لیبل کاغذی که ابعاد آن 30*50 و در دو ردیف می باشد. تعداد لیبل در هر رول از آن  3000 عدد  هستند و ریبون مناسب برای چاپ لیبل از جنس وکس می باشد.

برچسب لیبل زن مدل لیبل کاغذی سایز 34-51 دو ردیفه

۱۹۸,۰۰۰ تومان
برچسب لیبل زن مدل لیبل کاغذی سایز 34-51 دو ردیفه از جنس لیبل کاغذی که ابعاد آن 34*51 و در دو ردیف می باشد. تعداد لیبل در هر رول از آن  3000 عدد  هستند و ریبون مناسب برای چاپ لیبل از جنس وکس می باشد.

برچسب لیبل زن مدل لیبل نارنجی دیجی کالا

۲۸۹,۰۰۰ تومان
برچسب لیبل زن مدل لیبل نارنجی دیجی کالا از جنس لیبل PVC  که ابعاد آن 34*51 و در دو ردیف می باشد. تعداد لیبل در هر رول از آن ، 500 تا 3000 عدد  هستند و ریبون مناسب برای چاپ لیبل دیجیکالااز جنس وکس رزین و یا زرین می باشد.
لیبل یا برچسب یا کاغذ پشت چسبدار

لیبل یا برچسب چیست ؟  

بر چسب ظریفی که از جنس کاغذ یا PCV یا متال ویا دیس ترکتیو و …می باشدو بر روی کالا چسبانده می‌ شود لیبل نام دارد. لیبلها معمولاً حاوی اطلاعاتی درباره مشخصات یک کالا یا شی مثلا می تواند بارکد و نام و قیمت و نوع و یا جنس و رنگ و یا مقدار معین از آن کالا ‌ باشد. لیبلها روی اجسام چسبانده می‌ شود و تواند تک ردیفه یا چند ردیفه باشد که بنا به جنس و سایز و تعداد موجود در هر رول قیمت برچسب ها متفاوت  است. استفاده‌ رسمی از لیبلها و بارکد به سال 1930 باز می‌گردد. علت به‌ کارگیری لیبلها‌ سرعت بخشیدن به امور مربوط به خرید‌ و‌ فروش بود و تکنیک‌ های مورد استفاده در این باره، هنوز هم در حال پیشرفت است.
شما دوستان با پیوستن به صفحه اینستاگرام ما می توانیدبا  دیدن فیلم نصب و راه اندازی دستگاه ها و مشخصات و تجزیه و تحلیل انواع لیبل پرینتر های رومیزی و صنعتی با برندهای معتبر جهانی و همچین انواع بارکدخوان و فیش پرینترها و لیبل و ریبون و کاغذ و مواد مصرفی آنها قبل از خرید آشنا گردیدو همچنین با پیوستن به کانال واتساپ فروشگاه میتوانیداز محصولات جدید و قیمت وموجودی روز آنها مطلع گردید. (لیبل یا برچسب یا کاغذ پشت چسبدار )

مشاوره از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷

ارسال  مشخصات و پیش فاکتور با واتساپ

ارسال کالا با پیک و باربری و پست و تیپاکس