لیبل یا برچسب یا کاغذپشت چسبدار

پرینترهای لیبلزن برای چاپ نیاز به لیبل و ریبون دارند که ما در این مبحث به معرفی انواع لیبلها یا برچسبها از نظر جنس وتعداد می پردازیم.جنس لیبلها می تواند : از نوع بر چسب کاغذی یا پی وی سی یا بر چسب متال و یا اموال و حرارتی و یا خردشونده باشد و رولها میتوانند تک ردیفه دو ردیفه  سه ردیفه و یا چهار ردیفه یا حتی پنج ردیفه باشند ولی عرضشان حداکثر 11 سانتی متر است 

برچسب لیبل حرارتی ترازو 500 عددی سایز 40-50

تماس بگیرید
برچسب لیبل حرارتی ترازو 500 عددی سایز 40-50 تک ردیفه از جنس لیبل حرارتی که ابعاد آن 40*50 و در تک ردیف می باشد. در دو نوع تنوع تعداد می باشد که  تعداد لیبل در هر رول از آن  500 عدد و 750  هستند و مناسب تمامی برند ترازو می باشند

برچسب لیبل حرارتی ترازو 750 عددی سایز 40-50

تماس بگیرید
برچسب لیبل حرارتی ترازو 750 عددی سایز 40-50 تک ردیفه از جنس لیبل حرارتی که ابعاد آن 40*50 و در تک ردیف می باشد. در دو نوع تنوع تعداد می باشد که  تعداد لیبل در هر رول از آن  500 عدد و 750  هستند و مناسب تمامی برند ترازو می باشند

برچسب لیبل زن مدل لیبل PVC سایز 34-51 دو ردیفه

تماس بگیرید
برچسب لیبل زن مدل لیبل PVC سایز 34-51 دو ردیفه از جنس لیبل پی وی سی که ابعاد آن 34*51 و در دو ردیف می باشد. تعداد لیبل در هر رول از آن  1500 عدد  هستند و ریبون مناسب برای چاپ لیبل از جنس وکس_رزین می باشد.

برچسب لیبل زن مدل لیبل کاغذی سایز 30-50 دو ردیفه

تماس بگیرید
برچسب لیبل زن مدل لیبل کاغذی سایز 30-50 دو ردیفه از جنس لیبل کاغذی که ابعاد آن 30*50 و در دو ردیف می باشد. تعداد لیبل در هر رول از آن  1500 عدد  هستند و ریبون مناسب برای چاپ لیبل از جنس وکس می باشد.

برچسب لیبل زن مدل لیبل کاغذی سایز 34-51 دو ردیفه

تماس بگیرید
برچسب لیبل زن مدل لیبل کاغذی سایز 34-51 دو ردیفه از جنس لیبل کاغذی که ابعاد آن 34*51 و در دو ردیف می باشد. تعداد لیبل در هر رول از آن  1500 عدد  هستند و ریبون مناسب برای چاپ لیبل از جنس وکس می باشد.

برچسب لیبل زن نارنجی دیجی کالا مدل 1500-34-51

تماس بگیرید
برچسب لیبل زن نارنجی دیجی کالا مدل 1500-34-51 از جنس لیبل PVC  که ابعاد آن 34*51 و در دو ردیف می باشد. تعداد لیبل در هر رول از آن ، 1500 عددی  هستند و ریبون مناسب برای چاپ لیبل دیجیکالااز جنس وکس رزین و یا زرین می باشد.
لیبل یا برچسب یا کاغذ پشت چسبدار

لیبل یا برچسب چیست ؟  

بر چسب ظریفی که از جنس کاغذ یا PCV یا متال ویا دیس ترکتیو و …می باشدو بر روی کالا چسبانده می‌ شود لیبل نام دارد. لیبلها معمولاً حاوی اطلاعاتی درباره مشخصات یک کالا یا شی مثلا می تواند بارکد و نام و قیمت و نوع و یا جنس و رنگ و یا مقدار معین از آن کالا ‌ باشد. لیبلها روی اجسام چسبانده می‌ شود و تواند تک ردیفه یا چند ردیفه باشد که بنا به جنس و سایز و تعداد موجود در هر رول قیمت برچسب ها متفاوت  است. استفاده‌ رسمی از لیبلها و بارکد به سال 1930 باز می‌گردد. علت به‌ کارگیری لیبلها‌ سرعت بخشیدن به امور مربوط به خرید‌ و‌ فروش بود و تکنیک‌ های مورد استفاده در این باره، هنوز هم در حال پیشرفت است.
شما دوستان با پیوستن به صفحه اینستاگرام ما می توانیدبا  دیدن فیلم نصب و راه اندازی دستگاه ها و مشخصات و تجزیه و تحلیل انواع لیبل پرینتر های رومیزی و صنعتی با برندهای معتبر جهانی و همچین انواع بارکدخوان و فیش پرینترها و لیبل و ریبون و کاغذ و مواد مصرفی آنها قبل از خرید آشنا گردیدو همچنین با پیوستن به کانال واتساپ فروشگاه میتوانیداز محصولات جدید و قیمت وموجودی روز آنها مطلع گردید. (لیبل یا برچسب یا کاغذ پشت چسبدار )

مشاوره از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷

ارسال  مشخصات و پیش فاکتور با واتساپ

ارسال کالا با پیک و باربری و پست و تیپاکس