لیبل یا برچسب یا کاغذپشت چسبدار

پرینترهای لیبلزن برای چاپ نیاز به لیبل و ریبون دارند که ما در این مبحث به معرفی انواع لیبلها یا برچسبها از نظر جنس وتعداد می پردازیم.جنس لیبلها می تواند : از نوع بر چسب کاغذی یا پی وی سی یا بر چسب متال و یا اموال و حرارتی و یا خردشونده باشد و رولها میتوانند تک ردیفه دو ردیفه  سه ردیفه و یا چهار ردیفه یا حتی پنج ردیفه باشند ولی عرضشان حداکثر ۱۱ سانتی متر است 

لیبل یا برچسب یا کاغذ پشت چسبدار

لیبل یا برچسب چیست ؟  

بر چسب ظریفی که از جنس کاغذ یا PCV یا متال ویا دیس ترکتیو و …می باشدو بر روی کالا چسبانده می‌ شود لیبل نام دارد. لیبلها معمولاً حاوی اطلاعاتی درباره مشخصات یک کالا یا شی مثلا می تواند بارکد و نام و قیمت و نوع و یا جنس و رنگ و یا مقدار معین از آن کالا ‌ باشد. لیبلها روی اجسام چسبانده می‌ شود و تواند تک ردیفه یا چند ردیفه باشد که بنا به جنس و سایز و تعداد موجود در هر رول قیمت برچسب ها متفاوت  است. استفاده‌ رسمی از لیبلها و بارکد به سال ۱۹۳۰ باز می‌گردد. علت به‌ کارگیری لیبلها‌ سرعت بخشیدن به امور مربوط به خرید‌ و‌ فروش بود و تکنیک‌ های مورد استفاده در این باره، هنوز هم در حال پیشرفت است.
شما دوستان با پیوستن به صفحه اینستاگرام ما می توانیدبا  دیدن فیلم نصب و راه اندازی دستگاه ها و مشخصات و تجزیه و تحلیل انواع لیبل پرینتر های رومیزی و صنعتی با برندهای معتبر جهانی و همچین انواع بارکدخوان و فیش پرینترها و لیبل و ریبون و کاغذ و مواد مصرفی آنها قبل از خرید آشنا گردیدو همچنین با پیوستن به کانال واتساپ فروشگاه میتوانیداز محصولات جدید و قیمت وموجودی روز آنها مطلع گردید. (لیبل یا برچسب یا کاغذ پشت چسبدار )

مشاوره از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷

ارسال  مشخصات و پیش فاکتور با واتساپ

ارسال کالا با پیک و باربری و پست و تیپاکس