قیمت فروش خرید فیش پرینترلیبل زن بارکدخوان استوک اورپا در این صفحه می توانید ببنید

محصولاتی مانند فیش زن و لیبل پرینتر و یا بارکدخوان و پوز های فروشگاهی و همچنین پرینتر های HP و CANON تک کاره و چند کاره استوک اروپا  (کارکرده) می توانند انتخابی مناسب برای شروع مشاغل شخصی با تعداد کارکرد روزانه پایین مناسب باشند البته گزینه ای مناسب برای داشتن پشتیبان یا همان BACK UP  نیز هستند.

بارکدخوان های تک بعدی و دوبعدی و چند وجهی استوک اروپا

بارکدخوان سیمبول Symbol 6707 دوبعدی استوک اروپا

۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
بارکدخوان سیمبول Symbol 6707 دوبعدی استوک اروپا ساخت شرکت «symbol» از سری بارکدخوان‌های نوری و دو ‌بعدی است که سرعت اسکن390 اسکن را در ثانیه تا فاصله 35CM وخواندن بارکد به صورت اتوماتیک – تک کلیدی با پایه است ونحوه ارتباطی کابل USB  در این مدل تعبیه شده‌اند

فیش پرینتر های استوک اروپا

فیش پرینتر حرارتی بیکسلون مدل SRP-350 استوک اروپا

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
فیش پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-350 به علت عدم تولید به صورت دست دوم جهت بک آپ با گارانتی قابل فروش می باشد. سرعت چاپ 150mm/s وبا درگاه‌های سریال یا پارالل  وبا کاغذ 80 میلی‌متری را در وضوح 203 dpi بر روی آن چاپ کند.

فیش پرینتر حرارتی بیکسلون مدل SRP-350II استوک اروپا

۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان
فیش پرینتر حرارتی بیکسلون مدل SRP-350II استوک اروپابه علت عدم تولید به صورت دست دوم جهت بک آپ با گارانتی قابل فروش می باشد. سرعت چاپ 150mm/s وبا درگاه‌های سریال یا پارالل  وبا کاغذ 80 میلی‌متری را در وضوح 203 dpi بر روی آن چاپ کند.

فیش پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-350Plus استوک اروپا

۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان
فیش پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-350Plus استوک اروپا به علت عدم تولید به صورت دست دوم جهت بک آپ با گارانتی قابل فروش می باشد. سرعت چاپ 200mm/s وبا درگاه‌ USBوقابلیت اضافه شدن سریال یا پارالل یا شبکه وبا کاغذ 80 میلی‌متری را در وضوح 203 dpi بر روی آن چاپ کند.